שיעורים

לפני שמגיעים לשיעור אנא שימו לב

הגעה לפני הזמן

מומלץ להגיע 10-5 דקות לפני תחילת התרגול, על מנת להתארגן באולם (לקיחת מזרון לתרגול וציוד מתאים) – כדי שנוכל להתחיל ולסיים בזמן. לא תתאפשר כניסה באיחור.

לבוש מתאים

בואו לתרגול בבגדים נוחים לתרגול. בימי החורף אני ממליצה להביא אתכם גם בגד חם שתוכלו להסיר לאחר הדקות הראשונות של התרגול ולהתכסות מחדש בהרפייה הסופית. מומלץ שהמכנסיים יהיו ללא ריצ'רצ' שעלול להפריע בזמן תרגול כפיפות לפנים ובתנוחות ישיבה, כדאי שהמכנסיים יאפשרו את ראיית כפות הרגליים והקרסוליים ואם אפשר – גם את הברכיים!. אפשר לבוא עם גרביים אבל יש לקחת בחשבון שכנראה תרצו להסירם במהלך התרגול.

היגיינה וניקיון

מומלץ להגיע לתרגול נקיים. אין חובה להתקלח לפני התרגול אך רצוי לא להגיע ספוגי זיעה. מומלץ להגיע עם בגדים נקיים. אנא הקפידו על ניקיון כפות הידיים והרגליים (אנא הימנעו משימוש בקרם!!!). לרשותכם מגבונים לחים, כיור ואמבטיה. אפשר ורצוי גם לנקות את מזרון היוגה שלכם לפני ואחרי התרגול עם תרסיס טבעי שנמצא במקום.
.

שתייה ואכילה

אפשר ורצוי שתאכלו ביום התרגול ושתשתו הרבה מים. עם זאת, כשעתיים לפני התרגול אני ממליצה שלא לאכול ארוחות כבדות, אם אתם רעבים וודאי מומלץ שתאכלו משהו קטן (סלט, קצת לחם או מרק) אבל קחו בחשבון שהתרגול משפיע על מערכת העיכול, יש תנוחות שעדיף לתרגל על בטן ריקה וכי תתכן תחושת כבדות במהלך התרגול אם אכלתם ממש לפני.

מצב הגוף והנפש

בבקשה הודיעו לי בתחילת התרגול אם אתם חשים חולשה או אם הצטננתם. במידה ועברתם ניתוח כלשהו או אם אתם סובלים ממצב כרוני כלשהו – אנא הודיעו לי במהרה על מנת שאוכל להתאים את התנוחות לדרישת גופכם. אם אתם מוטרדים, עייפים או במצב נפשי שדורש התייחסות – אנא יידעו אותנו. *זמן ווסת – בבקשה הודיעו לי בתחילת השיעור אם אתן מדממות. דימום המלווה בתשישות או בעייפות, כאבי ראש, גב או כאבים אחרים מצריך שימת לב והתאמת התרגול למצבכן.

תשלום

אנא הסדירו את התשלום לפני השיעור ולפני תום תקופת המנוי שלכם. ניתן לשלם במזומן ובצ'ק.

תיאום שיעור ניסיון

שם *

מייל*

טלפון *

תוכן הפנייה

יוגה לנשים בהיריון

2015-05-28 08.34.22
תרגול מותאם לתקופת ההיריון

סדנאות יוגה


סדנאות מעשיות ותיאורטיות בנושא תרגול ופילוסופיית היוגה

 יוגה לממשיכים

יוגה לממשיכים
תרגול מאתגר ומעמיק, מתאים למתרגלים לפחות שנה ברציפות

יוגה למתחילים

יוגה למתחילים
אבני יסוד בתרגול היוגה, מתאים לכולם, לא דרוש ניסיון מוקדם

Iyengar Yoga with Agi

Hebron Rd. 33
Jerusalem 9354617
Yoga.Agi@gmail.com
0507-929-131

סרטונים

גלריה

איינגאר יוגה עם אגי

רחוב דרך חברון 33 ירושלים 9354617 צרו קשר במייל Yoga.Agi@gmail.com או בטלפון 0507-929-131
Yoga with Agi יוגה עם אגי